Yaşam

Rihanna’nın, Elysee Sarayı’na Gelirken Giydiği Kıyafet First Lady’yi Bile Şaşırttı

Dünya çapında eğitimi desteklemek amaçlı bir toplantı için Fransa’daki Elysée Sarayı’na gelen Rihanna, giydiği kıyafetle olay oldu. Rihanın kıyafeti, kendisini kot pantolonla karşılayan First Lady’yi bile şaşırttı.

Ünlü şarkıcı Rihanna, başrolünde yer aldığı ‘Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu’ filminin Londra’da gerçekleştirilen Avrupa prömiyerine katılırken giydiği derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle büyük beğeni topladı.

Ancak Rihanna aynı şıklığı, daha sonra davet edildiği Elysee Sarayı’nda sergilemedi. Hatta şıklık umurunda bile olmadı. Dünya çapında eğitimi desteklemek amaçlı bir organizasyon için devlet başkanlığı sarayına giden Rihanna’nın kıyafeti, ülkede olay oldu.

EMMANUEL MACRON RİHANNA İLE GÖRÜNTÜ VERMEDİ

Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, şarkıcıyla birlikte görüntü vermezken, First Lady Brigitte Macron, ünlü şarkıcı Rihanna’yı beyaz bir çeket ve kot pantolonla Sarayın merdivenlerinde karşıladı. Brigitte’nin, Rihanna’yı gördükten sonra yüz halindeki değişim dikkatlerden kaçmadı.

İLGİNÇ KIYAFETİYLE DİKKATLERİ TOPLADI

Cumhurbaşkanının eşi, Emmanuel Macron’la buluşmak için Saray’a girmeden önce basın mensuplarına beraber poz verdi. Ünlü şarkıcı gri bir takım elbiseyle uzun siyah bir ceket giydi. Ünlü şarkıcının giydiği aşırı bol kıyafetler de ayrıca ilgi çekti.

“AFRİKA’DA DAHA FAZLA ÇALIŞMA YAPACAĞIZ”

Rihanna Elysee Sarayı’ndan ayrılmadan insani yardım fonuna atıfta bulunarak, “Eğitimle ilgili küresel düzeyde konuştuk, Eylül ayında büyük açıklamalar yapılacak ve Ekim ayında Afrika’da daha fazla çalışma yapacağız” dedi.

SPONSOR ARAYIŞINDA

Clara Lionel Vakfı’nın kurucusu olan şarkıcı, gelişmekte olan ülkelerdeki çocukların eğitime erişimi için çalışıyor ve dernek için sponsor arıyor.

Ünlü şarkıcı, gelişmekte olan ülkelerdeki çocuklar için tasarlanan Global Partnership for Education’ın (Eğitim İçin Küresel Ortaklık) 2016 yılından bu yana büyükelçiliğini yapıyor.

2016’DA YILIN YARDIMSEVERİ SEÇİLDİ

Rihanna, ABD’nin Massachusetts eyaletindeki Harvard Üniversitesi tarafından 2016’da “Yılın En Yardımsever İnsanı” seçilmişti.

 

Etiketler